Geodeta dla Twojego domu - klenci indywidualni

Geodezja usługi od Trans-Geo

Szeroka wiedza, bogate doświadczenie, wymagane uprawnienia i duże możliwości techniczne sprawiają, że możemy zaoferować Państwu pełny zakres usług. Działamy kompleksowo: od regulacji i ustalenia stanu prawno-geodezyjnego, poprzez pomiary, obliczenia i kreślenie map do inwentaryzacji powykonawczej.

Dbamy o wygodę naszych Klientów

Staramy się maksymalnie upraszczać cały proces realizacji zlecenia. Doradzimy wybór rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb. Zależy nam, aby nasi Klienci jak najwięcej skorzystali na współpracy z Trans-Geo.

Stawiamy na jakość

Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo pewność, że praca zostanie wykonana z najwyższą starannością, przy użyciu precyzyjnych i niezawodnych narzędzi i technologii. Dodatkowo otrzymają Państwo elektroniczną wersję mapy gratis!

Obszar działania

Trans-Geo działa na obszarze całego kraju.

Z uwagi na koszty logistyczne pełny zakres usług realizowany jest na terenie powiatów: myślenickiego, wielickiego, bocheńskiego, limanowskiego, nowosądeckiego, nowotarskiego.

Jeżeli inwestycja znajduje się poza wyżej wymienionymi powiatami, prosimy o kontakt.

Ceny usług geodezyjnych

Z uwagi to, że na wycenę realizacji wpływa wiele czynników zrezygnowaliśmy z umieszczania tabelarycznego cennika.

Prosimy o kontakt w sprawie cen. Zachęcamy do użycia formularza kontaktowego. W ciągu 2 dni roboczych zadzwonimy do Państwa lub (jeśli informacje będą wystarczające) przedstawimy Państwu ofertę.

Tylko dwa pierwsze pola są wymagane. Przesyłane zapytanie do niczego nie zobowiązuje.

Zasady załączania plików